ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

forBET pojedzie kolejny sezon z Włókniarzem Częstochowa

Legalny polski bukmacher, firma forBET, jako mecenas narodowego sportu stale angażuje się we wsparcie czołowych drużyn. W nadchodzącym sezonie PGE Ekstraligi żużlowcy z Częstochowy będą występować pod nazwą forBET Włókniarz Częstochowa. To już 3 sezon współpracy między firmą bukmacherską, a klubem. 

Umowa została podpisana na sezon 2019, trwający od kwietnia do października. Strony nie ujawniają jej wysokości ze względu na podwójną budowę kontraktu. Sponsor w ramach zobowiązań będzie przekazywał na rzecz klubu stałą kwotę pieniężną oraz dodatkową pulę uzależnioną od ilości kibiców Włókniarza Częstochowa, którzy zostaną klientami forBET oraz od zakładów, jakie będą zawierać. 


– Kolejny wspólny sezon to najlepszy obraz symbiozy jaka wytworzyła się między naszą firmą,  a 4-krotnym mistrzem Polski jakim jest Włókniarz Częstochowa. Jak wiecie Państwo już w zeszłym roku zwiększyliśmy nasze zaangażowanie we wsparcie klubu i dzisiejsza umowa jest potwierdzeniem, że ta współpraca wszystkim służy – powiedział Mariusz Świętochowski, dyrektor operacyjny forBET  - Tytuł sponsora tytularnego drużyny występującej w najwyższej klasie rozgrywkowej to nie tylko cel sam w sobie, ale długofalowy projekt wspierania rozwoju całej dyscypliny. Jako firma chcemy współpracować z klubami walczącymi o najwyższe cele i takim w naszej opinii jest właśnie Włókniarz – dodał Świętochowski,


– Każdego prezesa klubu sportowego cieszy, kiedy partnerzy biznesowi zwiększają zaangażowanie  w jego zespół. To pokazuje, że droga rozwoju, którą obraliśmy jest słuszna. Partnerstwo biznesowe  z odpowiedzialną firma to klucz do stabilności finansowej klubu, a to z kolei przekłada się na wyniki. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy na najwyższym poziomie właśnie dzięki stabilności jaką osiągnęliśmy w ciągu ostatnich sezonów - powiedział Michał Świącik, Prezes forBET Włókniarza Częstochowa – Dziś ze spokojem patrzymy w przyszłość i skupiamy się jedynie na kwestiach sportowych. Dalszy rozwój klubu oraz realizacja obranej strategii pozwoli Włókniarzowi na kolejne sezony pełne sukcesów. Jestem przekonany, że przy wsparciu jakie otrzymaliśmy i ciężkiej pracy osiągniemy założone cele, czego sobie, naszemu sponsorowi  i wszystkim naszym sympatykom serdecznie życzę – dodał prezes Świącik.


W ramach podpisanej umowy logo forBET pojawi się na motocyklach i kevlarach żużlowców  z Częstochowy, a także będzie obecne na nośnikach reklamowych na stadionie oraz w klubowych social mediach. Kibice mogą także liczyć na zabawę przed meczami w fanZone forBET, czyli strefie kibica, w której każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.


– Podpisanie umowy na kolejny sezon z Włókniarzem Częstochowa to efekt strategii długofalowej współpracy z najlepszymi zespołami. Jeżeli obie strony są zadowolone to jedyne czego więcej potrzeba to przedłużenie takiej współpracy. Co warte podkreślenia naszymi działaniami będziemy wspierać zarówno klub jak i kibiców Włókniarza. Dzięki dwupoziomowemu modelowi umowy, w którym część kwoty będzie zależna od tego, jak wielu fanów zespołu zostanie naszymi klientami zarówno my jak i klub osiągamy biznesowy sukces –  tłumaczy Paweł Majewski, Dyrektor ds. Marketingu forBET.


Wśród zarejestrowanych na stronie www.iforbet.pl kibiców forBET Włókniarz Częstochowa, którzy w okresie od 16 grudnia 2018 r. do 31 stycznia 2019 r. trafią kupon z najwyższym kursem rozdysponowane zostaną dwuosobowe karnety VIP na cały sezon 2019 r.!


Karnety:


1. Promocja obowiązuje w dniach 16.12.2018 - 31.01.2019.

2. Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. 

3. Ilość zdarzeń na kuponie oraz ilość zagranych kuponów jest dowolna.

4. Dwie osoby z trafionymi najwyższymi kursami wygrają podwójne karnety VIP na sezon 2019.

5. Kupony należy zgłaszać mailowo na adres [email protected] do 31.01, do godziny 23:59.

7. Kupony zagrane z salda bonusowego oraz kupony systemowe nie zaliczają się do promocji.

8. Organizator skontaktuje się ze zwycięzcami w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji drogą mailową. 
Zaloguj się, aby oglądać transmisję na żywo
Nie wybrano żadnych zakładów. Dodaj zakład klikając w kurs.
Skorzystaj z Pomocy jeśli nie wiesz jak grać
Prosty
System
współczynnik:
Kurs całkowity:
1.00
Bonusy:
0
Stawka:
Możliwa wygrana:
0
współczynnik:
Stawka kombinacji:
Stawka całkowita:
Bonusy:
0
Możliwa wygrana:
0
Kombinacje
Kombinacje
Kurs całkowity
Możliwa wygrana
Stawka
Bonusy
OK
Powrót
Prześlij do akceptacji
W przypadku wygranej wynoszącej 2280 zł lub wyższej od wypłaconej kwoty zostanie odjęty podatek 10% od wygranej w wysokości
OK
OK
Akceptuję
Odrzucam
ZALOGUJ SIĘ ABY ZAGRAĆ
Szukaj w ofercie
Zakres kursów
1.50
2.50
Do wygrania
Stawka
Pakiet gracza
forSPORT - konkursy - wywiady - wiadomości sportowe
forSPORT konkursy, wywiady i wiadomości sportowe - tylko w forBET!
forSPORT