ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

Mecz Weekendu forBET: Real Madryt - Sevilla

Dziś w "Meczu Weekendu forBET" gości hit La Liga: Real Madryt - Sevilla. Na zwycięzcę czeka 50 PLN na konto forBET! Czas start!

Aby otrzymać bonus 50 PLN na swoje konto, należy prawidłowo odgadnąć wynik wspominanego wyżej meczu oraz minutę, w której padnie pierwsza bramka.

Np. Real - Sevilla 2-2 (15. minuta)

Każdy prawidłowy typ (wynik + minuta) = nagroda na koncie. Jeżeli nikt nie obstawi dokładnie - wtedy wygrywa ten klient, którego typ był najbliżej minuty zdobycia pierwszego gola. Co więcej - jeśli również zagrałeś zakład na to spotkanie za minimum 10 PLN, to jeśli wygrasz - otrzymasz nie 50, a 100 PLN w bonusie!

Na typy czekamy do godziny rozpoczęcia meczu, tj. soboty, do godziny 16:15!

Zaczynamy!

Zasady i warunki:

1. W promocji udział biorą tylko typy zamieszczone w komentarzach na forSport pod postem konkursowym
  2. W komentarzach typujecie dokładny wynik oraz minutę pierwszej bramki podanego spotkania
  3. Komentarze zawierające inne wpisy nie biorą udziału w konkursie
  4. Aby wziąć udział w konkursie musisz mieć konto w forBET PRZED zostawieniem komentarza
  5. Liczą się tylko komentarze zamieszczone przed rozpoczęciem meczu
  6. Nie można edytować komentarzy. Edytowane nie biorą udziału w konkursie
  7. Każdy poprawny typ spełniający warunki otrzymuje bonus 50 PLN
  8. Jeśli osoba, która wygrała zagrała również kupon na ten mecz za minimum 10 PLN - nagroda bonusowa zostanie podwojona
  9. Do podwojenia nagrody liczy się wyłącznie kupon zagrany za prawdziwe środki. Środki bonusowe nie są brane pod uwagę
  10. W przypadku wyniku 0-0 wygrywa osoba, która również zagrała kupon na ten mecz (o kolejności decyduje najwyższa stawka)
  11. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00
  12. Bonusy znajdą się na koncie zwycięzców do 48 godzin od zakończenia meczu
  13. Jeśli wygrałeś drugi raz w przeciągu 30 dni - w celu odebrania nagrody MUSISZ dokonać depozytu minimum 25 PLN
  14. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji
  15. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte
  16. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie
Nie wybrano żadnych zakładów. Dodaj zakład klikając w kurs.