ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

Rozpoczynamy „WIELKANOCNĄ JEDENASTKĘ”. Od dzisiaj przez jedenaście kolejnych dni będziecie mogli korzystać z różnych promocji.  Pierwszy dzień zaczynamy mocnym uderzeniem od piłki nożnej. Nie będzie to Liga Mistrzów, nudna La Liga czy też jakaś tam Serie A. Gramy białoruską Ekstraklasę, czyli przed nami „WYSZEJSZAJA LIHA”

  

Warunkiem jest zagranie kuponu z dokładną stawką 49 lub 99 złotych. Do tego minimum 3 zdarzenia z oferty rozgrywek białoruskiej ekstraklasy, każde z minimalnym kursem 1.30. Jak wiadomo każdemu graczowi, najczęściej zdarzają się kupony z jednym błędem. W takim przypadku z naszą promocją nie musicie się martwić, bowiem gracie BEZ RYZYKA i otrzymacie zwrot.

 

REGULAMIN - DZIEŃ 1

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje dnia 03.04.2020 w godz. 00:00 - 23:59.

4. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 05.04.2020, do 23.59.

5. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 49 PLN lub 99 PLN.

6. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon, na którym znajdują się min. 3 zdarzenia przedmeczowe i/lub NA ŻYWO – wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty piłki nożnej: Białoruś 1. Liga

7. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO musi wynosić min. 1.30.

8. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany TYLKO gdy na kuponie przegrane będzie jedno zdarzenie.

9. Zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego przegranego kuponu kwalifikującego się do promocji.

10. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

11. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu nie zaliczają się do promocji.

12. Obrót bonusem wynosi 2x po kursie minimalnym 2.0 - min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 2 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 2 dni.

13. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

14Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty Sporty WIRTUALNE l i II, zakłady długoterminowe, zakłady specjalne oraz Combo Expert.

15. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w poniedziałek 06.04.2020 do godz. 16:00.

16. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

17. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

18. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

19. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

 

Zaloguj się, aby oglądać transmisję na żywo
Nie wybrano żadnych zakładów. Dodaj zakład klikając w kurs.
Skorzystaj z Pomocy jeśli nie wiesz jak grać
Prosty
System
współczynnik:
Kurs całkowity:
1.00
Bonusy:
0
Stawka:
Możliwa wygrana:
0
współczynnik:
Stawka kombinacji:
Stawka całkowita:
Bonusy:
0
Możliwa wygrana:
0
Kombinacje
Kombinacje
Kurs całkowity
Możliwa wygrana
Stawka
Bonusy
OK
Powrót
Prześlij do akceptacji
W przypadku wygranej wynoszącej 2280 zł lub wyższej od wypłaconej kwoty zostanie odjęty podatek 10% od wygranej w wysokości
OK
OK
Akceptuję
Odrzucam
ZALOGUJ SIĘ ABY ZAGRAĆ
Szukaj w ofercie
Zakres kursów
1.50
2.50
Do wygrania
Stawka
Pakiet Gracza
ForBET
Zakłady bukmacherskie ze zwrotem podatku 12%. iforBET to Polski bukmacher internetowy, oferujący zakłady sportowe z dowolnej dziedziny sportu.
Zakłady bukmacherskie