ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

Zakłady bukmacherskie
Zakłady na żywo
Sporty wirtualne
Betmarket
forSPORT
Statystyki
Wyniki na żywo

forBET oferuje wygrane o 6% większe!


forBET to nowy bukmacher oferujący zakłady sportowe online. Firma działa w Polsce legalnie na podstawie licencji Ministerstwa Finansów - Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016. Swoją działalność forBET rozpoczął w lipcu 2016 roku.

forBET to jedyny, legalny w Polsce bukmacher, który po spełnieniu określonych wymagań nie pobiera od graczy 6% podatku od stawki. Jest to cecha charakterystyczna naszej oferty, dzięki temu szybko udało nam się zdobyć zaufanie tysięcy graczy. Cały czas dynamicznie się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę zakładów sportowych.

Oprócz szerokiej oferty zakładów na najważniejsze wydarzenia sportowe, pamiętamy także o wydarzeniach lokalnych. Posiadamy rozbudowaną ofertę na niższe ligi piłki nożnej (w Polsce aż do 4 ligi). Wśród oferowanych przez nas zakładów znajdują się także wszystkie najważniejsze w Polsce sporty zespołowe. Oprócz piłki nożnej oferujemy także zakłady na ligi koszykarskie, siatkarskie oraz piłkę ręczną.

Nasi analitycy przygotowują też ofertę na wydarzenia specjalne takie jak: Olimpiada Szachowa, turnieje pokerowe oraz ciekawe wydarzenia społeczno-polityczne jak np. wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych.

Marka zakłady sportowe forBET jest sponsorem ligi mistrzów świata, czyli siatkarskiej PlusLigi. Wspomagamy także zasłużony dla polskiej piłki Łódzki Klub Sportowy.

forBET jest dynamicznie rozwijającym się legalnym bukmacherem, który ma ambicje stać się wiodącą firmą na rynku zakładów sportowych w Polsce.


forBET legalny bukmacher
Nie wybrano żadnych zakładów. Dodaj zakład klikając w kurs.
Skorzystaj z Pomocy jeśli nie wiesz jak grać
Prosty
System
współczynnik:
Kurs całkowity:
1.00
Bonusy:
0
Stawka:
Możliwa wygrana:
0
współczynnik:
Stawka kombinacji:
Stawka całkowita:
Bonusy:
0
Możliwa wygrana:
0
Kombinacje
Kombinacje
Kurs całkowity
Możliwa wygrana
Stawka
Bonusy
OK
Powrót
Prześlij do akceptacji
Po przekroczeniu jednorazowej wygranej 2280 zł od wypłaconej kwoty zostanie odjęty podatek 10% od wygranej w wysokości
OK
OK
Akceptuję
Odrzucam
ZALOGUJ SIĘ ABY ZAGRAĆ