ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

forBET – legalny polski bukmacher!

forBET to legalny bukmacher oferujący zakłady sportowe online, jak również w punktach stacjonarnych. Firma działa w Polsce legalnie na podstawie licencji Ministerstwa Finansów - Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016. Swoją działalność forBET rozpoczął w lipcu 2016 roku.

forBET to nowoczesny legalny bukmacher, który dynamicznie rozwija swoją ofertę, wprowadzając nowe promocje oraz czynnie wspierający polski sport, co pozwoliło szybko zdobyć zaufanie tysięcy lojalnych graczy!

Oprócz szerokiej oferty zakładów na najważniejsze wydarzenia sportowe, pamiętamy także o wydarzeniach lokalnych. Wśród oferowanych przez nas zakładów znajdują się także wszystkie najważniejsze w Polsce sporty zespołowe. Oprócz piłki nożnej oferujemy m.in. także zakłady na ligi koszykarskie, siatkarskie oraz piłkę ręczną.

Nasi analitycy przygotowują też ofertę na wydarzenia specjalne takie jak: Olimpiada Szachowa, turnieje pokerowe oraz ciekawe wydarzenia społeczno-polityczne jak np. wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych.

Marka Zakłady Bukmacherskie forBET jest sponsorem głównym ŁKS Łódź, Arka Gdynia i Warsaw Sport Group, sponsorem strategicznym Rakowa Częstochowa, oficjalnym sponsorem organizacji esportowej x-com AGO, sponsorem tytularnym Warmińsko - Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, oficjalnym partnerem AMP Futbol, Polskiego Związku Tenisa, jak również sponsorem klubów: Sokół Ostróda i Hutnik Warszawa 

Ambasadorami marki forBET byli: Karolina KOWALKIEWICZ, Andrzej FONFARA, Bożydar IWANOW, Artur BORUC – osoby, których obecność w świecie sportu dostarczyła wszystkim niezapomnianych i wspaniałych emocji.

forBET jest dynamicznie rozwijającym się legalnym bukmacherem, który jest wiodącą firmą na rynku zakładów sportowych w Polsce.

forBET legalny bukmacher
Zaloguj się, aby oglądać transmisję na żywo
Nie wybrano żadnych zakładów. Dodaj zakład klikając w kurs.
Skorzystaj z Pomocy jeśli nie wiesz jak grać
Prosty
System
współczynnik:
Kurs całkowity:
1.00
Bonusy:
0
Stawka:
Możliwa wygrana:
0
współczynnik:
Stawka kombinacji:
Stawka całkowita:
Bonusy:
0
Możliwa wygrana:
0
Kombinacje
Kombinacje
Kurs całkowity
Możliwa wygrana
Stawka
Bonusy
OK
Powrót
Prześlij do akceptacji
W przypadku wygranej wynoszącej 2280 zł lub wyższej od wypłaconej kwoty zostanie odjęty podatek 10% od wygranej w wysokości
OK
OK
Akceptuję
Odrzucam
ZALOGUJ SIĘ ABY ZAGRAĆ
Szukaj w ofercie
Zakres kursów
1.50
2.50
Do wygrania
Stawka
Pakiet Gracza
ForBET
Zakłady bukmacherskie ze zwrotem podatku 12%. iforBET to Polski bukmacher internetowy, oferujący zakłady sportowe z dowolnej dziedziny sportu.
Zakłady bukmacherskie