ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

forBET partnerem Runmageddonu!

forBET po raz kolejny przeciera szlaki wśród firm bukmacherskich w Polsce i nie tylko. Oficjalnie rozpoczynamy nowy rozdział w historii firmy i łączymy siły z Runmageddon-em – największym organizatorem biegów przeszkodowych w kraju oraz zawodów na krótkich torach typu „ninja“.  Jest to pierwsza taka umowa na świecie w której to bukmacher wchodzi we współpracę z organizatorem biegów przeszkodowych.


Jednym z elementów współpracy jest objęcie patronatem biegów na krótkich torach – tzw. formuły Games. Dla najlepszego zawodnika lub zawodniczki ufundowaliśmy nagrodę główną w postaci wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie do Tokio.


Pierwsze efekty naszej współpracy będzie można zobaczyć już podczas Zimowego Runmageddonu w Zakroczymie k. Warszawy, w dniach 29.02/01.03 2020 roku. Postaramy się utrudnić Wam nieco trasę i postawimy na drodze do mety dedykowaną przeszkodę "forBET Komandos” Na kolejnych eventach zapraszamy do naszej strefy, gdzie będzie można aktywnie spędzić czas oraz wygrać zniżki na pakiety startowe.

Umowa z naszym nowym partnerem idealnie zbiega się ze startem nowego projektu „forBET Runners“, który wystartuje już niebawem, szczegóły wkrótce.


Biegniesz z Nami? Założymy się, że dasz radę! 


Zaloguj się, aby oglądać transmisję na żywo
Nie wybrano żadnych zakładów. Dodaj zakład klikając w kurs.
Skorzystaj z Pomocy jeśli nie wiesz jak grać
Prosty
System
współczynnik:
Kurs całkowity:
1.00
Bonusy:
0
Stawka:
Możliwa wygrana:
0
współczynnik:
Stawka kombinacji:
Stawka całkowita:
Bonusy:
0
Możliwa wygrana:
0
Kombinacje
Kombinacje
Kurs całkowity
Możliwa wygrana
Stawka
Bonusy
OK
Powrót
Prześlij do akceptacji
W przypadku wygranej wynoszącej 2280 zł lub wyższej od wypłaconej kwoty zostanie odjęty podatek 10% od wygranej w wysokości
OK
OK
Akceptuję
Odrzucam
ZALOGUJ SIĘ ABY ZAGRAĆ
Do wygrania:
Stawka:
Zakres kursów
1.00
10.00
ForBET
Zakłady bukmacherskie ze zwrotem podatku 12%. iforBET to Polski bukmacher internetowy, oferujący zakłady sportowe z dowolnej dziedziny sportu.
Zakłady bukmacherskie