ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

Same pewniaczki!

Szympans Janusz całkiem niedawno został naszym nowym ambasadorem. Tym samym wzmacnia mocną ekipę forBET i dołącza do Karoliny Kowalkiewicz, Bożydara Iwanowa oraz Andrzeja Fonfary. Nasz wybór na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco dziwny, ale zgłębiając temat zobaczycie, że jest Wam bliższy niż w teorii Darwina.

Otóż Janusz wchodzi do świata zakładów bukmacherskich, gdzie na każdym kroku można spotkać innych Januszy – Januszy bukmacherki. Sięgając pamięcią wstecz w historię postawionych zakładów, z pewnością odnajdziemy kupony na których większość zakładów na kuponie świeciła się na czerwono. Wówczas mogliśmy poczuć się właśnie jak Janusze.

Rozpoczynam zatem promocję w której nasz Typowy Janusz co jakiś czas podeśle Wam swoje pewniaczki. Możecie spodziewać się typów odważnych, nieszablonowych, ale również takich które jak wejdą, to nawet ze stawki 2 złote pozwolą Wam zgarnąć niezłą sumkę i kupić żonie kwiaciarnie zamiast nędznych tulipanów.

Typy Janusza na ten weekend:

https://www.iforbet.pl/oferta/8/32853Zaloguj się, aby oglądać transmisję na żywo
Nie wybrano żadnych zakładów. Dodaj zakład klikając w kurs.
Skorzystaj z Pomocy jeśli nie wiesz jak grać
Prosty
System
współczynnik:
Kurs całkowity:
1.00
Bonusy:
0
Stawka:
Możliwa wygrana:
0
współczynnik:
Stawka kombinacji:
Stawka całkowita:
Bonusy:
0
Możliwa wygrana:
0
Kombinacje
Kombinacje
Kurs całkowity
Możliwa wygrana
Stawka
Bonusy
OK
Powrót
Prześlij do akceptacji
W przypadku wygranej wynoszącej 2280 zł lub wyższej od wypłaconej kwoty zostanie odjęty podatek 10% od wygranej w wysokości
OK
OK
Akceptuję
Odrzucam
ZALOGUJ SIĘ ABY ZAGRAĆ
Szukaj w ofercie
Zakres kursów
1.50
2.50
Do wygrania
Stawka
Pakiet gracza
ForBET
Zakłady bukmacherskie ze zwrotem podatku 12%. iforBET to Polski bukmacher internetowy, oferujący zakłady sportowe z dowolnej dziedziny sportu.
Zakłady bukmacherskie